Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Iga Świątek dopingowała Ewę Swobodę w jej finałowym biegu [WIDEO]

Szósty wynik na świecie i pierwszy w Europie. Ewa Swoboda na lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Budapeszcie zaliczyła kolejny świetny start w sezonie. W biegu na 100 metrów, królewskiej konkurencji mistrzostw, osiągnęła wynik 10,97 s!

Iga Świątek dopingowała Ewę Swobodę w jej finałowym biegu [WIDEO]facebook.com/WorldAthletics
Fantastyczny start na 100 metrów i wspaniały wynik Ewy Swobody dostarczył polskim kibicom ogromnych emocji w poniedziałkowy wieczór!

Ewa Swoboda, po biegu przyznała, że to najbardziej szalony dzień w jej życiu. Najpierw w walce o finał przegrała go o jedną tysięczną z Brytyjką. Po proteście złożonym przez polskiego sędziego Filipa Moterskiego, wszystko sprawdzono raz jeszcze i wyrównano wyniki obu zawodniczek, kwalifikując do finałowego biegu zarówno Dinę Asher-Smith, jak i Ewę Swobodę.

Więcej o całej sytuacji przeczytasz tutaj: Nieprawdopodobna historia! Ewa Swoboda najszybszą Europejką

Niezwykły moment, w którym zawodniczka z Żor reaguje na informację o pozytywnej dla niej decyzji uchwyciły kamery.

Wtedy słowa wsparcia popłynęły od najlepszej tenisistki świata. Iga Świątek napisała "Ognia w finale Ewa!".

I ognia nie zabrakło - żorzanka ukończyła bieg na szóstym miejscu, wyprzedzając m.in. Dinę Asher-Smith.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].