Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Turniej Karate Kyokushin w Żorach. Rywalizowało ponad 300 zawodników [ZDJĘCIA]

Techniki karate w układzie, prezentacja techniki bez kontaktu z przeciwnikiem oraz najbardziej emocjonujące walki z przeciwnikiem. W Żorach odbył się Turniej Karate Kyokushin.

Turniej Karate Kyokushin w Żorach. Rywalizowało ponad 300 zawodników [ZDJĘCIA]Justyna Koniszewska
Do startu w zawodach zgłosiło się aż 313 zawodników z 35 klubów reprezentujących 6 światowych organizacji kyokushin.

W minioną sobotę, 23 września w hali MOSiR Żory po raz dziewiąty odbył się Turnieju Karate Kyokushin „SARI CUP”. W tym roku okazja była wyjątkowa, bo 10-lecie swojej działalności świętuje organizator tych zawodów, czyli Klub Sztuk Walki „Shogun” Żory.

Do startu w zawodach zgłosiło się aż 313 zawodników z 35 klubów reprezentujących 6 światowych organizacji kyokushin - KWF, WKO, WKB, IFK, IKO1, IKO6. O 9.30 wystartowały eliminacje i finały kata (techniki karate w układzie, prezentacja techniki bez kontaktu z przeciwnikiem). O 12.00 rozpoczęła się natomiast eliminacje kumite (walka z przeciwnikiem). Po 13.00 rozegrane zostały ćwierćfinały, półfinały i finały kumite oraz odbyło się wręczenie nagród.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Waldemar Socha – Prezydent Miasta Żory oraz Piotr Kosztyła – Przewodniczący Rady Miasta Żory. Turniej SARI CUP 2023 realizowany był w ramach Programu Mikro Granty, którego Operatorem Krajowym jest Fundacja Orły Sportu, finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Pełne wyniki znajdują się w naszej galerii zdjęć. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].