Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Patostreamerzy Kawiaq i Tucznik usłyszą zarzuty. Prokuratura Okręgowa w Katowicach wszczęła śledztwo

Śledczy analizowali materiały i prowadzili intensywne czynności w sprawie transmisji patostreamerów, Marcina F. znanego jako Kawiaq i Bartłomieja K. posługującego się ksywą Tucznik. Policja otrzymywała informacje od internautów oburzonych tym, co działo się w czasie "imprez" zorganizowanych w miniony weekend.

Patostreamerzy Kawiaq i Tucznik usłyszą zarzuty. Prokuratura Okręgowa w Katowicach wszczęła śledztwoilustracyjne freepik
Śledczy dodają, że obie pokrzywdzone, które brały udział w transmisjach, to osoby pełnoletnie.

Patostreamerzy odpowiedzą za swoje czyny. Jak przekazała nam rzecznik Prokuratury Okręgowej w Katowicach, prokurator Marta Zawada-Dybek, w sprawie zapadła decyzja.

W związku ze zdarzeniami, do których doszło w ostatni weekend, a które to zdarzenia transmitowane były na żywo w serwisach internetowych, Prokuratura Okręgowa w Katowicach wszczęła śledztwo. Prowadzone jest między innymi w sprawie nieudzielenia pomocy jednej z pokrzywdzonych i spowodowania obrażeń ciała u drugiej pokrzywdzonej.

Śledczy dodają też, że obie pokrzywdzone, które brały udział w transmisjach, to osoby pełnoletnie. Co wskazuje na fakt, iż ustalono ich tożsamość, być może same zgłosiły się na policję.

Prowadzone są dalsze niezbędne czynności mające na celu wyjaśnienie sprawy. Jednak na tym etapie prokuratura nie udziela bliższych informacji na temat śledztwa.

O sprawie pisaliśmy tutaj: Kawiaq i jego kolega Tucznik uciekli z kraju. Wulgarnie drwią ze sprawy

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Pato_cham (46.204. * .11) 27.11.2023 13:51

Sorry, ale co to ku..wa za profesja PATOSTREAMER???
Jest gdzieś jakaś szkoła średnia, zawodowa, jakieś studia uczące na patostreamera?
Czym się zajmuje patostreamer, moze coś produkuje? Czy płaci podatki?
Proszę pomóżcie mi

~SzaryMieszkaniec (5.173. * .196) 27.11.2023 12:48

Skur...i dać na długie lata do paki - ale nie w jakiś luksusach. Tylko o zaostrzonym rygorze, raz w tygodniu komunistyczna "ścieżka zdrowia", do tego praca w kamieniołomie po 10-12 godzin. I co najważniejsze - TRANSMITOWAĆ TO NA ŻYWO jako przestrogę. A na serwisy które pozwalają na coś takiego nakładać milionowe grzywny - fakt - jest to trudne do skontrolowania bo co sekundę trafia do sieci 15 TB danych ale takie osoby powinny być banowane dożywotnio na wszelkich tego typu serwisach. Błąd internautów i właściciela lokalu - mając tak twarde dowody powinni wejść dzwiami i oknami antyterroryści i skuć ich (i ich mordy) na żywo.