Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Żorach [ZDJĘCIA]

W dniu 29 kwietnia 2023 roku odbyło się huczne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2023 zorganizowane przez WRM MC Poland Chapter Żory we współpracy z Amerykańskim Parkiem Rozrywki Twinpigs w Żorach, który także zainicjował sezon 2023.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Żorach [ZDJĘCIA]
Rozpoczęcie sezonu motorowego w TwinPigs Żory / Fot. Z.Harazim

Już od godziny 10:00 bramy Miasteczka zostały otwarte dla gości, którzy w licznych grupach zjechali na teren imprezy swoimi motocyklami, aby wspólnie bawić się przy muzyce rockowej i country.

Motocyklisci przejechali również przez miasto w głośnej paradzie.

W trakcie wydarzenia odbyły się także tradycyjne zawody, w których wyłoniono mistrza Polski w jedzeniu hot dogów. Zawodnicy walczyli o tytuł w niezwykle emocjonującej rywalizacji, co z pewnością dostarczyło wiele pozytywnych wrażeń zarówno dla uczestników, jak i widzów.

Nie zabrakło również pokazu ratownictwa drogowego, przygotowanego przez PSP Żory. Strażacy opowiedzieli i pokazali, jak postępować podczas zdarzenia drogowego i udzielić pierwszej pomocy.

W ciągu dnia tłumy ludzi bawiły się przy muzyce rockowej i country, a także delektowały się przysmakami kulinarnymi, oferowanymi przez stoiska gastronomiczne. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].