Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 26 maja - 1 czerwca

Bieg Nadziei w Parku Cegielnia, Festiwal Taneczny w Kinie na Starówce, piknik z okazji Dnia Dziecka w Roju. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Żorach.

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 26 maja - 1 czerwca
Aż 300 zawodników zmierzy się w niedzielę, 29 maja na dystansie 5 km na terenie żorskiego Parku Cegielnia. (zdjęcie poglądowe, fot. pexels)

PIĄTEK - 27 maja

8.30 XVIII Międzynarodowy Festiwal Taneczny BALLO 2022 My tańczyMY w Kinie na Starówce.

18.00 - 21.00 Warsztaty "7 sekretów efektywnego ojcostwa" w Bibliotece w Żorach. Warsztaty mają na celu odbudowywanie i wzmacnianie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Uczestnicy są zobowiązani wnieść obowiązkową przedpłatę w wysokości 40 zł. za obiad w drugim dniu warsztatów. REJESTRACJA w recepcji Biblioteki w Żorach osobiście, mailowo informacja@mbpzory.pl lub pod numerem telefonu (32) 43 44 584, 43 43 197 wew. 20. Zgłoszenia przyjmujemy do 22 maja 2022 lub do zamknięcia listy.


SOBOTA - 28 maja

10.30 Opowieści baobabu w Muzeum. W trakcie warsztatów powstaną kolejne afrykańskie zwierzęta. Zapraszamy dzieci z opiekunami do wspólnego twórczego działania. Prowadzenie: Marietta Kalinowska-Bujak. Wstęp: 10 zł (opiekunowie nie płacą za wstęp).

9.00 - 18.00 Warsztaty "7 sekretów efektywnego ojcostwa" w Bibliotece w Żorach. Warsztaty mają na celu odbudowywanie i wzmacnianie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Uczestnicy są zobowiązani wnieść obowiązkową przedpłatę w wysokości 40 zł. za obiad w drugim dniu warsztatów. REJESTRACJA w recepcji Biblioteki w Żorach osobiście, mailowo informacja@mbpzory.pl lub pod numerem telefonu (32) 43 44 584, 43 43 197 wew. 20. Zgłoszenia przyjmujemy do 22 maja 2022 lub do zamknięcia listy.


NIEDZIELA - 29 maja

8.00 IV Charytatywny Bieg Nadziei na rzecz Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach. Bieg odbędzie się w Parku Cegielnia. Zawodom sportowym towarzyszyć będzie piknik rodzinny oraz muzyka zespołu MuzyKajaka. Start biegu przewidziany jest na godz. 10.00. Dla najlepszych, organizatorzy przygotowali nagrody rzeczowe.


ŚRODA - 1 czerwca

15.30 Piknik z okazji Dnia Dziecka w Świetlicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach - Roju. W programie gry i zabawy dla dzieci.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 26 maja - 1 czerwca

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 26 maja - 1 czerwca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 26 maja - 1 czerwca

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 26 maja - 1 czerwca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].