Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dawid Mielke i Sabina Bartecka najlepsi podczas V Żorskiego Cross Triathlonu [ZDJĘCIA]

101 osób stanęło na starcie kolejnej edycji Żorskiego Cross Triathlonu. Zawodnicy i zawodniczki zmierzyli się z pływaniem, jazdą na rowerze i biegiem. Najlepszy śmiałek na mecie zameldował się chwilę po godzinie od startu.

Dawid Mielke i Sabina Bartecka najlepsi podczas V Żorskiego Cross Triathlonu [ZDJĘCIA]Justyna Koniszewska
Na chętnych, którzy wzięli udział w tym sportowym wyzwaniu, czekało 500 metrów pływania, licząca 22 km trasa rowerowa po duktach leśnych oraz bieg wśród drzew i stawów na dystansie 5 km.

Wczoraj, 10 września nad kąpieliskiem Śmieszek w Żorach odbył się już po raz piąty Żorski Cross Triathlon. Zawody odbywały się na dystansie 1/8 Ironmana. Na chętnych, którzy wzięli udział w tym sportowym wyzwaniu, czekało 500 metrów pływania, licząca 22 km trasa rowerowa po duktach leśnych oraz bieg wśród drzew i stawów na dystansie 5 km.

Lokalizacja nad kąpieliskiem Śmieszek, w otoczeniu malowniczych lasów sprawiła, że zawody były wspaniałą przygodą dla wytrawnych zawodników jak i amatorów pokonujących własne słabości. Limit czasu ukończenia zawodów wynosił 3 godziny i 10 minut. Wszyscy uczestnicy zawodów, czyli dokładnie 101 osób zmieściło się w tym wyznaczonym limicie. Najszybciej na mecie zameldował się 21-letni Dawid Mielke z czasem 1:09:55. Cztery minuty później przybył Michał Lisieński. Trzeci na miecie był żorzanin Marcin Zdziebło, który zawody ukończył z czasem 1:14:08. Najlepsza wśród pań okazała się także mieszkanka Żor, Sabina Bartecka. Na mecie przybyła zaledwie 16 minut po zwycięzcy zawodów. Pełne wyniki dostępne są TUTAJ.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Waldemar Socha - Prezydent Miasta Żory oraz Piotr Kosztyła - Przewodniczący Rady Miasta Żory.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Leonida (103.53. * .181) 14.09.2023 20:38
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu