Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Chaos w drugiej połowie meczu Startu Pietrowice z Żorami [ZDJĘCIA]

W szkolnej hali przy ul Piaskowej w Kuźni Raciborskiej rozegrano mecz 6 kolejki I ligi piłki ręcznej kobiet. UKS Start Pietrowice zmierzył się z MTS Żory. 

Chaos w drugiej połowie meczu Startu Pietrowice z Żorami [ZDJĘCIA]

Pierwsza połowa przebiegała na wyrównanym poziomie. Obie drużyny prowadziły grę bramka za bramkę. W drugiej połowie zaczęło się robić nerwowo. Doświadczenie Żor, które aspirują na awans do Superligi wzięło górę. Zawodniczki MTS-u sprawnie zdobywały punkty i szybko zwiększały swoją przewagę do końca spotkania. 

UKS Start Pietrowice Wielkie - MTS Żory 21:34 (9:11)

UKS: Stępień, Szczepanik 1, Podsiadło 1, Pawłowska, Rodak 5, Skotnicka 3, Malinowska, Jakubiec 4, Czapla, Zioła 1, Pietryga 2, Przystalska 2, Copik 1, Matusik 1. Trener: Michał Kmieć.

MTS: De Sousa Lira 2, Gruca 1, Olędzka 1, Donets 2, Okręglak, Wołczyk 5, Gembalczyk, Kanicka 5, Biernacka 5, Sójka 10, Pędziwiatr, Barska 3. Trener: Bartłomiej Duda.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].