Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Od czwartku rusza Kino Letnie na Cegielni

Seanse dla każdego aż przez cztery dni, a w niedzielę finał Euro 2024! W tym roku Kino Letnie przenosi się do Parku Cegielnia.

Od czwartku rusza Kino Letnie na Cegielniilustracyjne, freepik
Niedzielny repertuar będzie utrzymany w sportowym klimacie.

Tegoroczne święto wszystkich kinomaniaków rozpocznie się w czwartek, 11 lipca. O godz. 20:30 coś dla małych i dużych - bajka "Między nami żywiołami", a następnie o godz. 22.30 film pt. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

W piątek, 12 lipca o godz. 20:30 znów coś dla milusińskich - film animowany "Tajni i Fajni", a tuż po nim, o godz. 22:30 uwielbiany hit "Dirty Dancing".

W sobotę, 13 lipca zachęcamy, aby zjawić się w Parku Cegielnia trochę wcześniej, ponieważ już o godz. 18:00 rozpocznie się Spotkanie na trawie z animacjami dla najmłodszych. O godz. 20:30 zaplanowano bajkę pt. "Miracoulus. Biedronka i Czarny Kot", a na godz. 22:30 francuski dramat pt. "DogMan".

Niedzielny repertuar będzie utrzymany w sportowym klimacie. O godz. 18:00 ponownie odbędzie się Spotkanie na trawie z animacjami, a o godz. 21:00 zachęcamy kibiców z rodzinami na finałowy mecz EURO 2024. Po meczu, około godz. 23:00 wyświetlony zostanie polski dramat sportowy pt. "Underdog".

Organizatorem jest Kino Na Starówce.

fot. zory.pl

źr. zory.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].