Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żory: Mężczyzna ukradł plik banknotów ze sklepowej kasy

W ręce mundurowych wpadł mężczyzna, który z kasy sklepu skradł plik banknotów. Jego znakiem rozpoznawczym była biała koszulka z logiem „człowieka-nietoperza”.

Żory: Mężczyzna ukradł plik banknotów ze sklepowej kasyPolicja Żory
Mężczyźnie grozi kara więzienia.

W piątkowy wieczór, tuż po 21.00, policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy w jednym ze sklepów przy Alei Zjednoczonej Europy.

- Mundurowi z patrolu, który szybko dotarł na miejsce, ustalili w rozmowie z ekspedientką, że mężczyzna, który wszedł do sklepu z zamiarem zakupu artykułów spożywczych, wykorzystał chwilową nieuwagę obsługi i z otwartej kasy zabrał plik banknotów - w sumie prawie 1500 złotych - przedstawia szczegóły asp. Marcin Leśniak z żorskiej komendy.

Policjanci przejrzeli monitoring, na którym zidentyfikowali sprawcę ubranego w charakterystyczną białą koszulkę z logiem "Batmana". Miłośnik superbohatera walczącego ze złem, który sam  wybrał drogę przestępstwa, został zatrzymany po około godzinie poszukiwań w rejonie torowiska przy Kolejowej. Na widok radiowozu zaczął uciekać, bezskutecznie jednak. Za kradzież grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

źr. KMP Żory, o. sqx

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].