Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

School Dance 2022 w Pawłowicach - pierwszy dzień zmagań tancerzy za nami [ZDJĘCIA]

W piątek 17 czerwca rozpoczął się dwudniowy V Ogólnopolski Konkurs Tańca School Dance 2022 w Pawłowicach, organizowany przez Fundację Impuls Fabryka Kreatywności. ZOBACZ ZDJĘCIA!

School Dance 2022 w Pawłowicach - pierwszy dzień zmagań tancerzy za nami [ZDJĘCIA]
Zespoły zaprezentowały się w piątek 17 czerwca w kategoriach "jazz", "modern jazz" oraz "inne kategorie tańca".

School Dance 2022 w Pawłowicach - pierwszy dzień zmagań tancerzy za nami [ZDJĘCIA]

Podczas pierwszego dnia imprezy tancerze zaprezentowali się w układach m.in. "inne formy tańca", "modern jazz", "jazz", "disco i dance" w kategoriach wiekowych "dzieci", "maluszki", "juniorzy" oraz "dorośli". 

W sobotę, drugiego dnia imprezy uczestnicy zaprezentują ukady taneczne w kategoriach "show dance" oraz "hiphop". Tancerze mogą wziąć udział w konkursie tańcząc w formacjach oraz solo i w duetach. Na pewno drugi dzień, podobnie jak pierwszy, dostarczy niezapomnianych wrażeń. 

V Ogólnopolski Konkurs Tańca School Dance 2022 odbywa się w Pawłowicach w hali Gminnego Ośrodka Sportu. Impreza jest otwarta, widzowie mogą korzystać z trybun. 

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Nowiny Jastrzębskie. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].