Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach 30. finału WOŚP w Wodzisławiu Śląskim [ZDJĘCIA]

Biegacze o godz. 14.00 ustawili się na starcie kolejnej edycji biegu "Policz się z cukrzycą" w ramach jubileuszowego, 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowanego przez sztab w Wodzisławiu Śląskim. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach 30. finału WOŚP w Wodzisławiu Śląskim [ZDJĘCIA]
Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach 30. finału WOŚP w Wodzisławiu Śląskim 2022.

Bieg "Policz się z cukrzycą" w ramach 30. finału WOŚP w Wodzisławiu Śląskim [ZDJĘCIA]

Trasa biegu wiodła ścieżkami Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Śląskim. Biegacze mieli do pokonania dystans 5 km. Co niezwykle istotne, na starcie stanęli reprezentanci każdej grupy wiekowej, również dzieci, młodzież i seniorzy. W biegu przeszkadzał nieco silny wiatr, jednak to nie przestraszyło uczesników. 

Bieg w szczytnym celu

- Wiatr przeszkadzał na trasie, pojawiły się łzy w oczach, ale ogólnie biegło się fajnie. Było warto - mówi Karolina Tyman z UKS Diament Godów, która pierwsza z pań dobiegła na metę biegu. - Aktywność jest fajna, a kiedy jeszcze można pobiec w szczytnym celu, ma to dodatkowy wymiar - dodaje Marlena Czyż, klubowa koleżanka Karoliny i zdobywczyni 3 miejsca OPEN wśród kobiet. 

Orkiestra gra 30. raz

Wydarzenia w ramach 30. finału WOŚP w Wodzisławiu Śląskim odbywają się w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza", gdzie zainstalowano specjalny namiot i scenę, na której już niebawem rozpoczną się koncerty i licytacje. WOŚP gra tym razem dla okulistyki dziecięcej. Wolontariuszy spotkać można we wszystkich strategicznych miejscach w powiecie wodzisławskim. 

ZOBACZ START BIEGU LIVE NA FANPAGE NOWINY.PL >>>

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022 21 wiadomości, 5 komentarzy w dyskusji, 793 zdjęcia
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].