Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 12-17.12.2020

Nie opadły emocje po ostatniej dawce siatkarskich emocji, a już dziś rozpoczyna się kolejny już tydzień siatkarskich zmagań. Tym razem na parkietach Plus Ligi, II Ligi oraz I Ligi Śląskiej Kobiet i Mężczyzn reprezentujące nasz region zespoły rozegrają jedenaście spotkań. Prezentujemy szczegółowy harmonogram spotkań.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 12-17.12.2020

W nadchodzącym tygodniu w Plus Lidze czekają nas dwa spotkania z udziałem zespołów w regionu. W pierwszym arcyciekawie zapowiadającym się hicie kolejki Jastrzębski Węgiel podejmować będzie niepokonaną jak na razie Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W drugim wracający do ligowego grania po niemal miesięcznej przerwie "pomarańczowi" w zaległym meczu zmierzą się u siebie z MKS-em Będzin. Występujące w I Lidze Kobiet gliwickie Akademiczki w ten weekend pauzują.

W II Lidze nasze zespoły rozegrają w tym tygodniu trzy mecze. W sobotę rybniczanie podejmą na własnym parkiecie zespół z Będzina, natomiast młodzi adepci siatkówki z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla zmierzą się z zamykającym ligową tabelę AZS-em Politechnika Opolska. Ponadto W czwartek "pomarańczowi" rozegrają zaległe spotkanie z MKS-em Andrychów. W szczeblu wojewódzkim czeka nas tym razem sześć spotkań. O ligowe punkty powalczą siatkarki z Żor, Rybnika oraz w derbowym starciu Wodzisławia Śląskiego oraz Jastrzębia-Zdroju, a także siatkarze z Rudzińca, Raciborza i dwukrotnie Radlina.

Plus Liga (PZPS):

 • Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (ndz. 17:30)
 • Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin (śr. 18:00)

II Liga (PZPS):

 • TS Volley Rybnik - Wie-Druk MKS Będzin (sob. 17:00)
 • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra SA (sob. 18:00)
 • MKS Andrychów - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel (czw. 17:00)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

 • VC Victoria MOSiR Cieszyn - MUKS Sari Żory (sob. 17:00)
 • MUKS Nominus Michałkowice - UKS Jedynka Rybnik (sob. 18:00)
 • MKS Zorza Wodzisław Śląski - JKS SMS Jastrzębie (sob. 18:00)

I Liga Śląska (ŚZPS):

 • KS AZS Rafako Racibórz - Talent Sferawent Cieszyn (sob. 15:30)
 • SK Górnik Radlin - KS Rudziniec (sob. 17:00)
 • SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno (wt. 20:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].