JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Piłkarska młodzież nie zwalnia tempa bieżących rozgrywek i w każdy weekend zalicza kolejną serię ligowych spotkań. Mecze z udziałem najlepszych drużyn są bardzo ciekawe, a osiągane rezultaty powodują szereg przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.
Trampkarze młodsi C2 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (10/11.10.2020)
- Stanowice – Jastrzębie II 9:0 (3:0)
- RKP Rybnik – Czerwionka-Leszczyny 6:2 (1:0)
- WSP Wodzisław Śląski – Odra Centrum Wodzisław Śląski 8:1 (4:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | WSP Wodzisław Śląski | 5 | 15 | 32:8 |
2. | Czerwionka-Leszczyny | 5 | 7 | 20:17 |
3. | RKP Rybnik | 4 | 6 | 14:10 |
4. | Stanowice | 5 | 6 | 19:20 |
5. | Odra Centrum Wodzisław | 4 | 5 | 8:12 |
6. | Jastrzębie II | 5 | 1 | 4:30 |
Zapowiedź VI kolejki (17/18.10.2020)
Stanowice – WSP Wodzisław Śląski (sb 10:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czerwionka-Leszczyny (sb 10:00), RKP Rybnik – Jastrzębie II (nd 12:00).
Trampkarze młodsi C2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (10.10.2020)
- Turza Śląska – Rudnik 4:2 (1:0)
- Pstrążna – Krzyżkowice 0:13 (0:6)
- Gaszowice – Gracz Lyski 10:3 (4:1)
- Kornowac – Nędza 1:5 (1:2)
- Ocice Racibórz – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Nędza | 5 | 15 | 52:1 |
2. | Gaszowice | 6 | 15 | 47:17 |
3. | Krzyżkowice | 6 | 10 | 39:16 |
4. | Turza Śląska | 4 | 8 | 41:10 |
5. | Rudnik | 4 | 6 | 16:14 |
6. | Kornowac | 4 | 4 | 21:15 |
7. | Gracz Lyski | 5 | 3 | 12:41 |
8. | Ocice Racibórz | 4 | 0 | 6:42 |
9. | Pstrążna | 4 | 0 | 0:78 |
Zapowiedź zaległego meczu IV kolejki (14.10.2020)
Ocice Racibórz – Rudnik (śr 15:30).
Zapowiedź VII kolejki (17.10.2020)
Krzyżkowice – Kornowac (sb 10:00), Gracz Lyski – Turza Śląska (sb 10:00), Rudnik – Pstrążna (sb 10:00), Ocice Racibórz – Gaszowice (sb 10:00), Nędza – pauza.
Trampkarze młodsi C2 – grupa 1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (09/10.10.2020)
- Boguszowice – Palowice 7:1 (3:0)
- Moszczenica – Żory II 3:0 (0:0)
- Rymer Rybnik – UKS Ruptawa 6:5 (2:1)
Wynik zaległego meczu IV kolejki (05.10.2020)
- Palowice – Moszczenica 4:4 (2:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Żory II | 5 | 12 | 15:6 |
2. | Moszczenica | 5 | 10 | 25:7 |
3. | Boguszowice | 5 | 6 | 17:13 |
4. | UKS Ruptawa | 5 | 6 | 18:21 |
5. | Rymer Rybnik | 5 | 6 | 9:32 |
6. | Palowice | 5 | 4 | 13:18 |
Zapowiedź VI kolejki (17/18.10.2020)
Boguszowice – Moszczenica (sb 10:00), Rymer Rybnik – Palowice (sb 10:00), Żory II – UKS Ruptawa (nd 10:00).
Trampkarze młodsi C2 – grupa 2 (Podokręg Rybnik)
Wynik V kolejki (10.10.2020)
- Książenice – Kokoszyce 3:9 (0:5)
- Champions Rybnik – Rój (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Champions Rybnik | 4 | 9 | 38:6 |
2. | Kokoszyce | 5 | 7 | 21:21 |
3. | Książenice | 5 | 6 | 17:38 |
4. | Rój | 4 | 4 | 9:20 |
Zapowiedź VI kolejki (17.10.2020)
Kokoszyce – Champions Rybnik (sb 10:00), Rój – Książenice (sb 10:00).