Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ćwierćfinał rybnickiego Pucharu Polski. Walka o półfinał już dziś

W środę o godzinie 15:30 rozpoczną się się cztery mecze Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik. 

Ćwierćfinał rybnickiego Pucharu Polski. Walka o półfinał już dziś

Do Radlina na mecz z Górnikiem (A klasa) przyjedzie czwartoligowa Unia Książenice. Odra Centrum Wodzisław Śląski (IV liga) na stadionie przy Bogumińskiej podejmie trzecioligowy ROW 1964 Rybnik. Rezerwy Decoru Bełk (A klasa) zmierzą się u siebie z czwartoligową Odrą Wodzisław Śląski. W Łaziskach Pololnia (klasa okręgowa) stoczy bój z rezerwami rybnickiego ROW-u (klasa okręgowa). Zwycięzcy meczów awansują do półfinału.

W środę rozegrany zostanie również zaległy mecz rybnickiej A klasy pomiędzy Wichrem Wilchwy, a Żorami. 


Puchar Polski (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź meczów ćwierćfinałowych (02.10.2019)

Górnik Radlin – Unia Książenice (śr 15:30), Odra Centrum Wodzisław Śląski – ROW Rybnik (śr 15:30), Decor Bełk II – Odra Wodzisław Śląski (śr 15:30), Polonia Łaziska – ROW Rybnik II (śr 15:30).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź zaległego meczu VII kolejki (02.10.2019)

Wilchwy – Żory (śr 16:00).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].