Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żorzanka wzięła udział w reality show Netfliksa. Natalia wystąpiła w "Love Never Lies Polska 2"

Mieszkanka Żor wystąpiła w netflixowym hicie w charakterze kusicielki.

Żorzanka wzięła udział w reality show Netfliksa. Natalia wystąpiła w "Love Never Lies Polska 2"Kadr z Love Never Lies Polska 2
Natalia w programie została przedstawiona jako 25-latka, która kocha tańczyć sambę. - Uważam, że można kokietować tańcem. To się facetom podoba - mówiła.

Druga edycja "Love Never Lies", którą można oglądać na Netflixie od 31 stycznia, pochłonęła widzów bez reszty. Sześć par wystawiło swoją miłość na próbę, kiedy przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. W programie wystąpiła także Natalia z Żor.

Tak jak w pierwszym sezonie do programu wpuszczani są również "atrakcyjni single", którzy mają kusić uczestników. Ci zamykani są w Willi Pokus, a ich drugie połówki wszystko oglądają na kamerach w Willi Obaw. Mieszkanka Żor wystąpiła od drugiego odcinka właśnie w charakterze kusicielki.

Natalia w programie została przedstawiona jako 25-latka, która kocha tańczyć sambę. - Uważam, że można kokietować tańcem. To się facetom podoba - mówiła. Na co dzień Natalia prowadzi własną firmę kosmetyczną. Mieszkanka Żor została dopasowana do Kamila, który tworzył parę z Paulą. Ostatecznie ich miłość nie przetrwała.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].