Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Basen w Żorach-Roju potrzebuje nazwy i logo. Do wygrania tysiąc złotych

Trwa konkurs na nazwę i logo basenu w Żorach-Roju. - Czekamy z niecierpliwością na Wasze pomysły. Niech najlepszy projekt zyska sławę - przekazują organizatorzy.

Basen w Żorach-Roju potrzebuje nazwy i logo. Do wygrania tysiąc złotychJustyna Koniszewska
- Liczymy na Waszą kreatywność i wyobraźnię. Oczekujemy oryginalnych pomysłów, które oddadzą unikalny charakter naszego basenu - słyszymy od pracowników żorskiego MOSiR-u.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach ogłosił właśnie konkurs. - Mamy dla Was ekscytującą okazję do wzięcia udziału w tworzeniu historii naszego nowego basenu w Żorach-Roj - przekazują pracownicy MOSiR-u.

Zasady konkursu są proste:

  • Temat - Stworzenie logo i/lub wymyślenie oryginalnej nazwy dla basenu.
  • Termin nadsyłania zgłoszeń - do 5 lutego 2024 r. na adres zevo@zevo.eu.
  • Wiek uczestników - od 16 lat.

- Liczymy na Waszą kreatywność i wyobraźnię. Oczekujemy oryginalnych pomysłów, które oddadzą unikalny charakter naszego basenu - słyszymy od pracowników żorskiego MOSiR-u. Dodają, że w ramach uczciwej rywalizacji, zabronione jest korzystanie z generatorów AI. - Chcemy, aby wasze projekty były wyjątkowe i tworzone własnoręcznie - podkreślają.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].