Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

KS Czarni Gorzyce organizuje międzynarodowy turniej KINDER Gorzyce CUP 2023 [ZAPOWIEDŹ]

27 i 28 maja w godzinach od 9 do 17 odbędzie się prawdziwe piłkarskie święto dla dzieci. KS Czarni Gorzyce z okazji dnia dziecka organizuje międzynarodowy turniej piłkarski KINDER Gorzyce CUP 2023.

KS Czarni Gorzyce organizuje międzynarodowy turniej KINDER Gorzyce CUP 2023 [ZAPOWIEDŹ]
Największy w regionie, międzynarodowy turniej KINDER Gorzyce CUP 2023 dla dzieci z roczników 2016 i młodsi.

Udział w tym turnieju potwierdziło już 30 zespołów z całego Śląska oraz z Czech. Na obiekcie przy ul. Bogumińskiej 1 w dwa dni zagrają m.in. takie marki jak: Akademia Górnika Zabrze, Akademia Banika Ostrava, FC Hlucin, GKS Jastrzębie, APG Glwice, Juventus Academy Piekary Śląskie, FK SK Polanka, ale także pobliskie drużyny m.in: GMKS 21 Nędza, Przyszłość Rogów, Unia Turza Śl., AP Rymer Rybnik, LKS Krzyżanowice oraz wiele innych.

W ostatni weekend maja łącznie do Gorzyc zawita ok.300 młodych zawodników i zawodniczek, którzy zmierzą się na zielonej murawie.

Już teraz zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania i zabawy na obiektach KS Czarni Gorzyce z okazji dnia dziecka. Oprócz turnieju na wszystkich będą czekały liczne atrakcje: dmuchańce dla dzieci, mobilne boisko, malowanie twarzy, bogata gastronomia (popcorn, wata cukrowa, frytki, ale także wiele innych przekąsek na ciepło i zimno także dla dorosłych). Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].