Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zawodniczki MTS Żory odpadły z rozgrywek Pucharu Polski

KPR Gminy Kobierzyce bardzo pewnie pokonał w 1/16 PGNiG Pucharu Polski MTS Żory. Wicemistrzynie Polski wygrały na wyjeździe 38:20 i w kolejnej rundzie zmierzą się z EUROBUDEM JKS-em Jarosław.

Zawodniczki MTS Żory odpadły z rozgrywek Pucharu Polski
Fot. FB MTS Żory

Szczypiornistki MTS Żory zakończyły przygodę z PGNiG Pucharem Polski na 1/16 finału. Wicemistrzynie Polski okazały się zbyt mocnym przeciwnikiem.

Spotkanie przebiegało pod dyktando wicemistrzyń Polski. Po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 6:19. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Mimo ambitnej walki zawodniczki z Żor nie miały jednak szans na odmienienie losów spotkania i ostatecznie przegrały 20:38.

Najlepszą zawodniczką zespołu gospodyń została Laura Skrzypek, a w zespołe KPR-u wyróżniono Alionę Shupyk.

MTS Żory – KPR Gminy Kobierzyce 20:38 (6:19)

MTS: Okręglak, Skrzypek – Barska 1, Biernacka 4, Donets 4, Jaworska, Kanicka 3, Kosmowska, Maziarek, Mikosz, Pielesz 2, Sójka 1, Wiśniewska, Wołczyk 5

KPR: Kowalczyk, Zima – Olek 1, Kucharska, Ilnicka 2, Buklarewicz 1, Wiertelak 5, Ważna 1, Ivanović 4, Shupyk 7, Despodovska, Macedo 1, Wicik 4, Kozioł 6, Janas 6

źródło: kprkobierzyce.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].