Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 13-15.11.2020

Już dziś rozpocznie się kolejny weekend pełen siatkarskich emocji. Tym razem zespoły z naszego regionu rozegrają łącznie dziesięć spotkań. Prezentujemy harmonogram poszczególnych meczów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 13-15.11.2020

Po raz kolejny jeden mecz rozegrają nasze zespoły w Plus Lidze. Na parkiecie o kolejne ligowe punkty zagrają tylko siatkarze Jastrzębskiego Węgla, którzy podejmą Cuprum Lubin. Spotkanie przebywającej na kwarantannie z powodu pandemii koronawirusa Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z Verva Warszawa Orlen Paliwa zostało przełożone na inny termin.

W I Lidze Kobiet o powrót na zwycięską ścieżkę i utrzymanie kontaktu z czołówką ligowej tabeli zagrają jutro zawodniczki gliwickiego AZS-u, które w akademickich derbach zmierzą się na własnym parkiecie z Uni Opole.

W II Lidze niełatwe zadanie czeka zawodników Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, którzy zagrają u siebie z liderem - UMKS Kęczanin Kęty. Spotkanie drugiego z naszych drugoligowców - TS Volley Rybnik, który w tej kolejce zmierzyć się miał z beniaminkiem - KS Volley Miasteczko Śląskie zostało przełożone na 25 listopada.

Aż pięć meczów nasze zespoły rozegrają w I Lidze Śląskiej Kobiet, gdzie aż trzykrotnie na parkiecie zameldują się siatkarki niepokonanego dotychczas lidera grupy B - MUKS Sari Żory. Oprócz nich swoje mecze rozegrają siatkarki z Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Krzanowic i Jastrzębia-Zdroju.

W I Lidze Śląskiej czekają nas mecze siatkarzy z Raciborza, którzy podejmować będą Hemarpol Norwid Częstochowa  i Rudzińca, którzy w spotkaniu na szczycie ligowej tabeli rywalizować będą z drużyną z Cieszyna. Wyjazdowy mecz SK Górnik Radlin z Forma AZS Częstochowa został przełożony.

Plus Liga (PZPS):

  • Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin (ndz. 20:30)

I Liga Kobiet (PZPS):

  • KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice - Uni Opole (sob. 17:00)

II Liga (PZPS):

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UMKS Kęczanin Kęty (sob. 17:00)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

  • UKS Jedynka Rybnik - MKS Imielin (pt. 18:00)
  • MKS Zorza Wodzisław Śląski - MUKS Sari Żory (pt. 19:00)
  • BKS Stal Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie (sob. 17:00)
  • GS UKS Krzanowice - MUKS Sari Żory (sob. 17:30)
  • BKS Stal Bielsko-BIała- MUKS Sari Żory (ndz. 16:00)

I Liga Śląska (ŚZPS):

  • KS AZS Rafako Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa (sob. 15:00)
  • Talent Sferawent Cieszyn - KS Rudziniec (sob. 18:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].