Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 16-21.10.2020

Czas na kolejne siatkarskie emocje. W nadchodzących dniach swoje mecze rozegra osiem zespołów reprezentujących nasz region. Przymusową przerwę spowodowaną kwarantanną mają nasi przedstawiciele w Plus Lidze. Dwukrotnie na parkiecie pojawią się z kolei siatkarki rybnickiego UKS-u Jedynka. Pierwsze spotkanie w sezonie rozegrają natomiast zawodnicy raciborskiego KS AZS Rafako. Prezentujemy szczegółowy terminarz spotkań.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 16-21.10.2020

Co najmniej cztery najbliższe spotkania w Plus Lidze z udziałem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskiego Węgla zostały przełożone na inny termin. Powodem jest kwarantanna na jakiej po pozytywnych wynikach testów na koronawirusa przebywają kędzierzynianie i jastrzębianie. W I Lidze Kobiet gliwickie Akademiczki zmierzą się w derbowym starciu z Asotra Płomień Sosnowiec.

Do gry po tygodniowej przerwie w II Lidze wracają z kolei siatkarze rybnickiego TS Volley, którzy zmierzą się na wyjeździe z TKS Tychy. Kolejne, drugie z rzędu spotkanie zawodników Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, którzy zmierzyć się mieli na wyjeździe z beniaminkiem z Namysłowa zostało przełożone. Powodem, podobnie jak w przypadku pierwszej drużyny "pomarańczowych" jest przymusowa kwarantanna jastrzębian.

W ligach wojewódzkich czeka nas pięć spotkań. Już dziś w derbowym spotkaniu SK Górnik Radlin zmierzy się z inaugurującym ligowe rozgrywki KS AZS Rafako Racibórz. Na parkiecie ponownie nie pojawią się zawodnicy KS Rudziniec, których spotkanie z Forma AZS Częstochowa zostało przełożone na inny termin. Sporo grania czeka nas w I Lidze Śląskiej Kobiet. W Jastrzębiu-Zdroju miejscowy JKS SMS podejmie jutro w derbach MKS Zorza Wodzisławia Śląskiego. Dwukrotnie na parkiecie zameldują się zawodniczki UKS-u Jedynka Rybnik, które dzisiaj rozegrają spotkanie z beniaminkiem - MUKS Michałkowice, natomiast w środę rozegrają na wyjeździe zaległe spotkanie z MKS-em Dwójka Zawiercie.  Do gry wracają także siatkarki MUKS Sari Żory, które w poprzedniej kolejce pauzowały. Wolne mają w ten weekend siatkarki GS UKS Krzanowice.

Z uwagi na nowe ograniczenia związane z pandemią koronawirusa w Polsce począwszy od soboty wszystkie mecze odbywać się będą bez udziału publiczności.

I Liga Kobiet (PZPS):

  • Asotra Płomień Sosnowiec - KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice (sob. 18:00)

II Liga (PZPS):

  • TKS Tychy - TS Volley Rybnik (sob. 18:00)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

  • UKS Jedynka Rybnik - MUKS Michałkowice (pt. 18:00)
  • JKS SMS Jastrzębie - MKS Zorza Wodzisław Śląski (sob. 16:00)
  • MUKS Sari Żory - VC Victoria MOSiR Cieszyn (sob. 18:00)
  • MKS Dwójka Zawiercie - UKS Jedynka Rybnik (śr. 17:30)

I Liga Śląska (ŚZPS):

  • SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz (pt. 18:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].