Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 10-11.10.2020

Już jutro rozpocznie się siatkarski weekend z udziałem zespołów z naszego regionu, które w siedmiu meczach walczyć będą o ligowe punkty. Pozostałych pięć spotkań z różnych powodów przełożonych zostało na inny termin. Prezentujemy szczegółowy terminarz spotkań.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 10-11.10.2020

W Plus Lidze o kolejne zwycięstwo i umocnienie się na pozycji lidera tabeli powalczą siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, którzy podejmą na własnym parkiecie Indykpol AZS Olsztyn. W niedzielę na parkiecie pojawią się natomiast siatkarze Jastrzęskiego Węgla, którzy w hicie kolejki zmierzą się na wyjeździe z PGE Skrą Bełchatów. W I Lidze Kobiet o kolejne zwycięstwo walczyć będą gliwickie Akademiczki, które zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek z Nowego Dworu Mazowieckiego. Mecze obydwu naszych reprezentantów w II Lidze przełożone zostały na inny termin. Sporo emocji czeka nas także w I Lidze Kobiet, gdzie siatkarki rozegrają trzy spotkania. Mecz UKS-u Jedynka Rybnik przełożony został na inny termin, natomiast MUKS Sari Żory będzie pauzować. W rozgrywkach I Ligi Śląśkiej o punkty powalczą tylko zawodnicy z Radlina. Mecze KS Rudziniec i KS AZS Rafako Racibórz przełożono na inny termin.

Plus Liga (PZPS):

  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn (sob. 17:30)
  • PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (ndz. 14:45)

I Liga Kobiet (PZPS):

  • KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice - NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki (sob. 16:00)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

  • JKS SMS Jastrzębie - VC Victoria MOSiR Cieszyn (sob. 16:00)
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - GS UKS Krzanowice (sob. 18:00)
  • MKS Zorza Wodzisław Śląski - BKS Stal Bielsko-Biała (ndz. 17:00)

I Liga Śląska (ŚZPS):

  • Talent Sferawent Cieszyn - SK Górnik Radlin (sob. 18:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~RLPS (5.173. * .101) 09.10.2020 13:04

Jeszcze liga amatorska gra :P