Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 02-03.10.2020

Przed nami drugi pełen siatkarskich emocji weekend, w czasie którego o ligowe punkty walczyć będą zespoły reprezentujące nasz region na wszystkich poziomach rozgrywkowych począwszy od Plus Ligi na lidze wojewódzkiej kończąc. Prezentujemy szczegółowy terminarz spotkań.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 02-03.10.2020

W Plus Lidze ciekawie zapowiada się sobotnie starcie Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która zagra na wyjeździe z niepokonanym do tej pory gdańskim Treflem. Przed występującymi w I Lidze Kobiet gliwiczankami derbowy mecz na szczycie ligowej tabeli. O podtrzymanie serii zwycięstw w II Lidze zagrają siatkarze rybnickiego Volleya, którzy udadzą się na wyjazd do Będzina. O pierwsze zwycięstwo zagrają natomiast reprezentanci Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. Sporo emocji dostarczą także mecze w I Lidze Śląskiej Kobiet, bowiem czekają nas aż dwa derbowe starcia pomiędzy zespołami z regionu. Ponadto swoje mecze rozegrają także drużyny w I Lidze Śląskiej. Jedynym zespołem z regionu, który nie rozegra swojego meczu będą siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Rywalem "pomarańczowych" miała być Verva Warszawa Orlen Paliwa, jednak z uwagi na ognisko zakażenia koronawirusem w zespole rywali mecz przełożono na inny termin.

Plus Liga (PZPS):

  • Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (sob. 20:30)

I Liga Kobiet (PZPS):

  • Galeria Jurajska Częstochowianka - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice (sob. 17:00)

II Liga (PZPS):

  • AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel (sob. 16:00)
  • Wie-Druk MKS Będzin - TS Volley Rybnik (sob. 17:00)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

  • UKS Jedynka Rybnik - Akademia Siatkówki SPS Panki (pt. 18:00)
  • JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory (sob. 16:00)
  • GS UKS Krzanowice - MKS Zorza Wodzisław Śląski (sob. 17:30)

I Liga Śląska (ŚZPS):

  • SK Górnik Radlin - LKS Olimpia Włodowice (pt. 19:00)
  • MKSR Pyskowice - KS Rudziniec (sob. 17:00)
  • UKS Trójka Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz (sob. 18:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].